Nasz serwis oferuje dwa rodzaje darmowych kursów. Pierwszy kurs jest dla początkujących a drugi dla zaawansowanych.

Dla początkujących

Dla kogo skierowane jest szkolenie z Accessa dla początkujących?

Jest on dla osób które nie używały wcześniej Accessa i chciałyby się go nauczyć od podstaw. Jeżeli masz mieć rozmowę kwalifikacyjną na którą musisz znać Accessa lub pracujesz w miejscu gdzie znajomość Accessa jest potrzebna to te lekcje są w sam raz dla ciebie.

To szkolenie dla początkujących jest również dla tych co chcieliby sobie powtórzyć wiedzę na temat tego programu od samego początku.

W kursie Access dla początkujących będziemy krok po kroku omawiać każdy aspekt tego programu tak abyś potem mógł bez problemów pracować w tym programie.

Jeśli chciałbyś zobaczyć darmowe lekcje z Accessa dla początkujących, to kliknij tutaj.

Dla zaawansowanych

A dla kogo został stworzony kurs z Accessa dla zaawansowanych?

Powstał on z myślą o osobach które już znają Accessa. Te osoby już używały formularzy, tabel, kwerend czy raportów w Accessie i chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat baz danych w tym programie.

Jeżeli jesteś osobą która chce podnieść swoją efektywność w Accessie, nauczyć się kilku nowych sztuczek lub dowiedzieć się jak tworzyć makra to szkolenie z Accessa dla zaawansowanych jest w sam raz dla ciebie.

Aby zobaczyć darmowe lekcje z Accessa dla zaawansowanych to kliknij tutaj.

Informacje o stronie

Szkolenie komputerowe

Strona ta zawiera różne darmowe kursy wideo dzięki którym nauczysz się Accessa. Jeżeli chciałbyś zobaczyć listę naszych samouczków to wejdź tutaj. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o nas to kliknij tu.