Darmowy kurs z Accessa dla zaawansowanych

Poniżej znajdziesz darmowe lekcje z Accessa dla zaawansowanych. Te samouczki są przeznaczone dla tych co znają już dobrze program Access i chcieliby podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom.

Pierwsza lekcja jest tylko wstępem do kursu. W tym filmie dowiesz się czego nauczysz się w tym kursie z Accessa dla zaawansowanych. Zobaczysz jakiego rodzaju umiejętności zdobędziesz w tym szkoleniu oraz jakie bazy danych będziesz w stanie robić. Oto pierwszy darmowy samouczek:

 

 

Druga lekcja skupia się na tym aby Ci pokazać jak można wstawiać przyciski do formularzy.

Po kliknięciu na taki przycisk Access wykona jakąś czynność, np. otworzy inny formularz, usunie dany rekord, cofnie zmiany które wpisaliśmy, oraz wiele innych rzeczy.

Tak więc jest to bardzo przydatna lekcja, ponieważ w późniejszych częściach kursu Access dla zaawansowanych będziemy wykorzystywać tą wiedzę którą omawiamy w tej lekcji.

 

 

Teraz nadszedł czas na trzeci darmowy samouczek. W tym filmie zobaczysz jak możesz stworzyć własne makro w programie Access.

Ale nie będziemy w tej lekcji nic programować ani kodować. Nie jest to potrzebne aby tworzyć makra.

Każdy Microsoft Access ma już wiele wbudowanych mini-makr które można wykorzystać. Poprzez zlepianie różnych kombinacji tych mini-makr w jedną całość można stworzyć bardzo przydatne i zaawansowane makra.

Tak więc w tej lekcji skupimy się na tym aby stworzyć takie proste makro w Accessie. Nauczysz się jak można stworzyć przycisk który będzie otwierał inny formularz.

Poniżej znajdziesz trzecią część tego kursu:

 

 

To były wszystkie lekcje. Mam nadzieję ze te darmowe samouczki z Accessa dla zaawansowanych przypadły Ci do gustu oraz że nauczyłeś się czegoś nowego.

Mam też nadzieję że to czego się nauczyłeś dziś o Accessie przyda Ci się w pracy i że będziesz w stanie to wykorzystać.

Jak już wspomniałem wcześniej to były wszystkie darmowe części z kursu Access dla zaawansowanych. Jeśli jesteś zainteresowany aby dalej się uczyć Accessa, tak abyś został ekspertem od tego programu, to wejdź na tą stronę: Kurs Access 2013 Dla Zaawansowanych.

Do zobaczenia w następnych filmach.

Informacje o stronie

Szkolenie komputerowe

Strona ta zawiera różne darmowe kursy wideo dzięki którym nauczysz się Accessa. Jeżeli chciałbyś zobaczyć listę naszych samouczków to wejdź tutaj. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o nas to kliknij tu.