Trochę informacji o mnie

Logo Microsoft AccessMam na imię Jan. Jestem informatykiem oraz także trenerem, pomagam innym nauczyć się obsługi programów w pakiecie Microsoft Office. Postaram się opowiedzieć o sobie w kilku zdaniach.

Po ukończeniu szkoły średniej, poszedłem do pracy jako asystent techniczny, a zaocznie studiowałem informatykę. Po ukończeniu studiów założyłem własną firmę i zostałem trenerem komputerowym, czyli takim co uczy jak obsługiwać różne programy komputerowe.

Następnie stworzyłem tą stronę internetową na której aktualnie jesteś, aby można było na niej znaleźć zarówno darmowe jak i płatne szkolenia z Accessa.

Kursy te zostały tak nagrane, aby było w nich dużo ćwiczeń i żebyś dzięki temu szybko się nauczył pracować w programie Access. W tych filmach jest pełno przykładów które pokazują jak różne funkcje w Access działają.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania które chciałbyś mi zadać, wejdź proszę na tą stronę aby się ze mną skontaktować: Kontakt z trenerem Accessa.

Jeśli chcesz więcej informacji o tym czym jest program Access, to wejdź na tą stronę Wikipedii gdzie znajdziesz artykuł opisujący Microsoft Access.

Informacje o stronie

Szkolenie komputerowe

Strona ta zawiera różne darmowe kursy wideo dzięki którym nauczysz się Accessa. Jeżeli chciałbyś zobaczyć listę naszych samouczków to wejdź tutaj. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o nas to kliknij tu.